Okulary progresywne

Specjaliści od okularów progresywnych 

Od lat specjalizujemy się w wykonywaniu okularów progresywnych, które dają klientom ogromny komfort w codziennym użytkowaniu. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób biorąc pod uwagę wszelkie sugestie, a następnie przeprowadzając szczegółowe pomiary w celu personalizacji soczewek. Dzięki wysokiej jakości realizacjom zyskaliśmy spore zaufanie wśród klientów, co przejawia się w licznych poleceniach naszych usług. Państwa zaufanie jest dla nas niesamowicie istotne i napędza do codziennej pracy oraz ciągłego poszerzania oferty o innowacyjne rozwiązania. 

Czym są okulary progresywne? 

Dostępne w naszym salonie okulary progresywne są niesamowicie komfortowym rozwiązaniem, które da Państwu ogromną swobodę. Ich zastosowanie jest odpowiedzią na słabnącą zdolność akomodacji, która umożliwia wyraźne widzenie na bliskich odległościach. Jest to oczywiście całkowicie naturalny proces, ponieważ nasze oczy wraz z wiekiem stają się słabsze. Zastosowanie okularów progresywnych jest więc rozwiązaniem dającym możliwość płynnej zmiany mocy – zaczynając od patrzenia z bliskich odległości, przez średni dystans, aż do odległości dalekich. Upraszczając zdecydowanie można stwierdzić, że okulary progresywne to połączenie okularów do czytania oraz chodzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będą zmuszeni Państwo do noszenia przy sobie dwóch par okularów, ponieważ zostaniecie wyposażeni w soczewki wieloogniskowego. 

Dla kogo zalecamy okulary progresywne?

Jest to zdecydowanie produkt, który dopasujemy do każdej wady wzroku, jednak najczęściej korzystają z niego osoby powyżej 40 roku życia. To właśnie po przekroczeniu tego wieku nasz wzrok dotyka prezbiopia. Objawia się ona problemach w zdolności skupienia wzroku na obiektach znajdujących się w jego pobliżu. Wszystko to za sprawą tego, że naturalna soczewka wewnątrzgałkowa traci z wiekiem swoją elastyczność. Zbagatelizowanie tego problemu może prowadzić do zmęczenia oczu oraz odczuwania silnych bólów głowy. Dlatego warto skorzystać z usług naszego salonu i cieszyć się swobodą oraz stylowymi okularami, które pomogą Państwu dobrać nasi doświadczeni optycy. Przy czym należy zaznaczyć, że to fantastyczne rozwiązanie nie jest dla każdego, lecz indywidualnie zweryfikujemy to na miejscu i poinformujemy Państwa jeżeli wystąpią przeciwskazania. 

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.