PRZECIWSŁONECZNE

Posiadamy szeroki wybór wysokiej jakości okularów przeciwsłonecznych pochodzących od renomowanych producentów. Oferowane przez nas produkty idealnie ochronią Państwa oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV, a także nadadzą charakteru codziennym stylizacjom. Posiadamy zarówno okulary od polskich, jak i zagranicznych producentów. Zakres cen jest naprawdę szeroki, dzięki czemu każdy znajdzie u nas coś dla siebie. 

Jakie okulary przeciwsłoneczne wybrać?

Na miejscu nasi doświadczeni optycy zaprezentują Państwu wysokiej jakości produkty dobrane indywidualnie do każdego klienta. Bierzemy pod uwagę zarówno kształt twarzy, styl w jakim ubiera się klient, a także przeznaczenie okularów. Dysponujemy okularami na każdą pogodę oraz porę roku, ponieważ poszczególne modele wyposażone są w różne filtry oraz technologie ochrony. 

Oferowane przez nas okulary z polaryzacją posiadają specjalny filtr na powierzchni soczewki, który przepuszcza do oka tylko promienie, które nie utrudniają widzenia. Jest to idealne rozwiązanie do chociażby kierowania samochodem. Co istotne w wybranych przez Państwa modelach okularów przeciwsłonecznych możemy wykonać korekcję, które nie tylko będą chronić przed promieniami, ale także poprawią widzenie. 

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.