OPRAWKI I OKULARY KOREKCYJNE

W naszym salonie znajdą Państwo szeroki wybór oprawek korekcyjnych, które sprawią, że okulary staną się modną częścią  codziennych stylizacji. Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów, dlatego gwarantujemy, że są najwyższej jakości. Soczewki natomiast każdorazowo dobierane są w indywidualny sposób. Dysponujemy najpopularniejszymi modelami oprawek oraz produktami niszowymi i wyjątkowymi. Nasi doświadczeni optycy pomogą Państwu dobrać produkt, który stanie się idealnym dopełnieniem codziennych stylizacji, a także odzwierciedleniem stylu życia.  

Jak dobierać oprawki korekcyjne?

Na samym początku bierzemy pod uwagę kształt twarzy i to właśnie do niego dobieramy rodzaj oprawek. Następnie analizowana jest korekcja jaka ma zostać zastosowana w okularach, ponieważ to również musi ze sobą współgrać. Z racji, że okulary produkowane są z różnych materiałów mogą Państwo wybrać pomiędzy metalem, plastikiem, tytanem i drewnem. Tutaj również liczą się indywidualne preferencje, a także takie czynniki jak chociażby alergie. Nasi doświadczeni optycy na miejscu pomogą Państwu w doborze optymalnego rozwiązania. Sprawimy, że noszenie okularów stanie się przyjemnością, a nie przykrą koniecznością. Co istotne posiadamy oprawki w szerokim przedziale cenowym, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą w naszym sklepie internetowym i kontaktu w razie pytań o konkretne modele oprawek. 

SĄ TO WYROBY MEDYCZNE, DLATEGO NALEŻY UŻYWAĆ JE ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ LUB ETYKIETĄ!

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.